Viděla jsem to, prožila jsem to. Výstražné diety, jako jsou čisticí šťávy a speciální strava K, byly sice oblíbené, ale zjevně nejsou příliš udržitelné. Ale existují opravdu SKUTEČNĚ nebezpečné diety?

Abychom měli jasno, nedoporučuji je, ale chci Vám pouze otevřít oči. Jen pozor: můžete se cítit opravdu nepříjemně!

Dobře, podívejme se na ně.

Dieta s vatou

Už jen čtení o tomhle mi dává pocit, že se dusím. Takže s touto „dietou“ by lidé v zásadě namočili několik vatových koulí do pomerančového džusu, smoothie nebo čehokoli jiného. A POTOM?

CO! Bavlněné kuličky v žaludku vám zřejmě způsobují pocit sytosti. Ale tady je ta nebezpečná část: většina bavlněných kuliček je plná chemikálií a mohly by vážně zablokovat Váš zažívací trakt a způsobit obrovské problémy.

Tapeworm dieta

Většina lidí o tom slyšela. Lidé polykají tasemnici (také známou jako parazit), která žije uvnitř.

Vašeho těla a konzumuje jídlo z vašich střev. Je to jedna z nejstrašidelnějších diet, protože Vás může zabít!

Dieta Šípkové Růženky

Toto je pro mě nový, ale myslím, že je to na světe už od 70. let minulého století. Teorie je, že nemůžete jíst, zatímco spíte. Dává to smysl ... ale na této dietě si vezmete sedativa, abyste celý den spali. Někteří lidé, kteří to dělají, by spali až 20 hodin denně! Vím, že sedativa způsobují Vašemu tělu hrozné věci, pokud je nadužíváte. Navíc jsou návykové!

Žádné důkazy, které Vám ve skutečnosti pomáhají dlouhodobě zhubnout.

hCG dieta

Hodně jsem slyšel o dietě hCG a pokaždé, jen proč?! Toto zahrnuje ultra nízkokalorickou dietu (která je dostatečně nebezpečná) a injekce hCG, hormonu, který ženy produkují, když jsou těhotné. Vedlejší efekty? Jen únava, deprese a nepravidelný srdeční tep, a abych jmenovala dál.

to v pořádku, i když ztratíte pár kilogramů ... že získáte 100 % a více své váhy zpět.

Nikotinová strava

Tenhle byl dříve známý jako kouření. Nikotin omezuje Vaši chuť k jídlu a myslím, že někteří lidé si mysleli, že zničit jejich plíce a možná dostat rakovinu plic stojí za to zbavit se pár kilogramů!

Někteří lidé, kteří chtějí zhubnout, by se dokonce vyhnuli všemu kromě cigaret a vody. Nyní většina lidí, kteří užívají nikotin ke snižování hmotnosti, přestala kouřit alespoň z rovnice. Místo toho užívají nikotin jako stimulant. Stále to není dobrá volba, pokud se mě zeptáte. Prostě řekněte ne módním dietám

Myslím, že víš, co řeknu. Módní diety, nárazové diety, omezující diety ... prostě nefungují!

Sociální média usnadňují cílení na mladé dívky pomocí těchto extrémně nebezpečných diet, které by mohly vážně poškodit jejich těla.

To je důvod, proč jsem tak vášnivá při prosazování zdravé výživy s celými jídly a spoustou pohybu! Tento životní styl je mnohem bezpečnější a upřímně řečeno, je mnohem jednodušší.

Zdroje:blogilates.com, Freepik

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: