Každý ví, že pravidelné cvičení a všímavost jsou zdraví prospěšné. Ale jen málokdo ví, že i pouhé nošení šperků vám může pomoci udržet si zdraví. Řeč je o drahých kamenech. Používání drahých kamenů k léčebným účelům sahá až do středověku. I když několik kamenů má zdravotní účinky, v tomto příspěvku budeme hovořit konkrétně o rubínu.

O vzácném kameni červené barvy se říká, že má více zdravotních účinků než všechny ostatní drahé kameny. Rubín ovládá slunce, které je prospěšné pro kosti, oči a srdce. Drahokam rubín můžete snadno vsadit do jakékoli formy šperku, včetně prstenu, přívěsku, náušnic atd.

Přestože výběr šperku závisí na vašich preferencích, doporučujeme rubín vsadit do prstenu. Po zasazení do prstenu lze rubín rychle aplikovat na další části těla pro lepší prokrvení, léčení a další zdravotní účinky, které si v tomto příspěvku projdeme.

Můžete navštívit místní klenotnictví a vybrat si design prstenu a tvar rubínu, který se vám líbí. Můžete si také prohlédnout nabídku na internetu a získat tak rozmanitý sortiment. Internetoví prodejci obvykle poskytují více možností než místní obchody. Například internetový prodejce Leibish nabízí stovky možností různých kamenů, tvarů, velikostí a designů, takže vždy najdete svůj dokonalý prsten.

Podíváte-li se na prsteny společnosti Leibish na jejích webových stránkách, získáte několik možností výběru, takže nemusíte dělat kompromisy v oblasti stylu a módy. Nyní přejděme k aspektu blahobytu rubínu, zde je několik výhod nošení rubínového drahokamu.

Usnadňuje krevní oběh

Červená barva rubínu představuje krev. Předpokládá se, že nošení rubínového prstenu nebo jiného šperku může zvýšit krevní oběh. Podle astrologie je rubín spojen se základní čakrou v páteři a pomáhá dodávat tělu energii. Pozitivní energie vede ke zlepšení krevního oběhu.

Zlepšený krevní oběh vás také chrání před několika zdravotními problémy. Například díky schopnosti zlepšovat průtok krve pomáhá rubín minimalizovat psychické a fyzické dopady menstruace.

Ochrana pro vaše srdce

Při správném průtoku krve se rubín osvědčuje také jako štít pro vaše srdce. Chrání vás před zdravotními potížemi, jako je překyselení organismu a cholesterol, které vedou k významným kardiovaskulárním problémům, jako je infarkt. Minimalizace rizika srdečních onemocnění je jedním z nejslibnějších a nejoceňovanějších zdravotních přínosů rubínu.

Pokud se potýkáte s jakýmikoli potížemi souvisejícími se srdcem, vyzkoušejte rubín a sami uvidíte výsledky. Pro minimalizaci kyselosti můžete zkusit ponořit rubínový prsten 4-5krát do vody a vypít ho po jídle.

Posilovač kostí

Rubín je v astrologii přímo spojen s karakou. Proto se říká, že má výrazný pozitivní vliv na kosti. Karaka v astrologii znamená operátor. Je to planeta, která v astrologii řídí určité faktory. Spojení rubínu s karakou kostí je jeho tajemstvím pro významný vliv na léčení kostí.

Z toho vyplývá, že od vás může držet dál zdravotní potíže, jako je osteoporóza. Ať už jste mladík trpící častými bolestmi kostí a kloubů, nebo stárnoucí jedinec s nízkou hustotou kostí, rubín vám může být nápomocen.

Zdokonalovač zraku

Oči jsou křehké orgány a vyžadují nesmírnou péči a rubín je může pomoci chránit před zdravotními potížemi, jako je šedý zákal. Červené drahokamy mají přirozenou auru a mohou pomoci ke zlepšení zraku.

Zvýšení sebevědomí

Rubín dokáže pohltit všechny negativní pocity ve vašem těle a pomáhá tak zlepšit vaše sebevědomí. Působí na emoční inteligenci, aby zahnal negativitu a pozitivně změnil sebevědomí. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je cirkulace krvinek bohatých na kyslík ve vašem těle. Jelikož je rubín vhodným krevním oběhovým prostředkem, odstraňuje z vašeho těla všechny toxické látky a posiluje pozitivitu.

Závěr

Kromě všech výše uvedených zdravotních účinků prý rubín pomáhá také při kožních potížích, bdělosti a depresích. Když nosíte rubín zasazený v prstenu, přívěsku, náušnici nebo jiném šperku, léčí vaši vnitřní auru a uklidňuje vaše tělo pro celkovou pohodu.

Jedná se o jeden z mocných drahých kamenů s nesmírnou astrologickou silou, která je lidstvu prokazatelně užitečná již po staletí. Pokud tedy trpíte některým z problémů uvedených v článku, je koupě rubínového drahokamu jedním z nejlepších rozhodnutí, které můžete učinit. Vydejte se do jakéhokoli místního nebo internetového obchodu, vyberte si tvar, velikost a provedení, které vyhovuje vašim stylovým potřebám, a využijte jeho zdravotních výhod.

Zdroje: artofhealthyliving.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: