Každý má právo na pár nedostatků, a proto když se chlap snaží předstírat, že je z této životní skutečnosti vyloučen, zjevně něco skrývá. Zde je pět hlavních indicií, že váš "dokonalý" chlap je ve skutečnosti falešný.

Vaše "fáze" líbánek se vleče
Prvních pár měsíců vašeho vztahu by mělo být nepřirozeně láskyplných, ale pak se mají věci usadit do normálu. Prodloužená líbánková fáze ukazuje, že se nechová realisticky.

Nemá žádnou seznamovací historii
I když nelže, jeho nedostatek zkušeností se ženami se v určitém okamžiku zcela jistě stane problémem. Pokud jste jeho první partnerka, kterou kdy měl, můžete se stát jeho "zkušební" partnerkou, a to není dobré.

Tráví s vámi veškerý čas
To je buďto lpění, nebo známka toho, že ve svém životě nemá jiné lidi - v každém případě je to červená vlajka. Nemůžete udržet vztah, ve kterém spolu děláte úplně všechno, to je prostě nezdravé.

Vždycky říká správné věci
Samozřejmě, že se najdou chvíle, kdy vás partner potřebuje uklidnit, ale každý chlap, který nikdy neuklouzne ve svých odpovědích, je pravděpodobně falešný. Být upřímný znamená, že kvůli upřímnosti musíte někdy lidem ublížit.

Souhlasí se vším, co řeknete
Schopnost mít různé názory je v každém vztahu nezbytná, protože podporuje růst. Pokud mění své hodnoty tak, aby se shodovaly s vašimi, jednoduše se příliš bojí konfliktů, a to je znepokojující.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: