Chci, abyste zažili kouzlo brzkého probuzení ... takže zde je 6 tipů, díky kterým se Vám ranní šťastné vstávání stane realitou! OPRAVDU!

Cvičení v dopoledních hodinách je něco, co jsem nemohla dělat léta . Byla to jedna z těch „nemožných“ výzev, které jsem přijmout nechtěla ! Myslím tím, že jsem chodila spát každý den ve 2 nebo 3 ráno, takže bylo pravděpodobně lepší, že jsem ráno necvičila.

# 1. Jděte spát brzy a každou noc ve stejnou dobu.

Myslím, že nejtěžší věcí na ranním probuzení je přimět se jít spát brzy. Pokud jste noční sova, jako jsem bývala já, je těžké tento zvyk dodržet. Ale lze to udělat, pokud opravdu chcete, aby to bylo provedeno.

Můj trik je udělat "ospalé oči" kolem 22:30. Protáhnu se 30 minut až hodinu před spaním, což mi pomáhá připravit tělo na relaxaci. Pokud to nefunguje, čtení knihy v posteli mi také pomůže uklidnit mysl. Udržování tmavé barvy v ložnici mě také dobře uspalo.

Někdy nás udržují vzhůru kroky s vnějšími záležitostmi - jako šéf, přítel, účty - takže pokud dokážete tyto věci řešit čelem, když jste vzhůru, pomůže Vám to uklidnit mysl. Jsem fanouškem okamžitého hledání řešení pro každý problém. Pokud víte, že je něco na cestě k lepšímu, bude pro Vás snazší odpočívat.

# 2. Po probuzení na Vás čeká něco chutného!

Nevím jak Vy, ale velmi mě motivuje jídlo! Někdy jít spát brzy znamená, že jsem o krok blíž k snídani! Pokud Vás tedy představa, že vstanete brzy, děsí, můžete si to udělat lákavější tím, že na Vás hned po probuzení čeká lahodné a výživné jídlo.

Většinu dní nemám čas udělat si snídani ráno, takže si musím dát něco super rychlého. Takže buď musí být připravena (jako banán), nebo udělala noc předtím. Proto jsou "overnight oats" tou NEJCHUTNĚJŠÍ VĚCÍ VŮBEC. Večer můžete míchat oves s ovocem, medem, ořechy a mlékem v misce a pak je dát akorát do lednice. Pak je snídaně hustá, krémová a připravená k jídlu v 6 hodin ráno, když se stále snažíte zjistit, kde je vypínač.

# 3. Naplánujte si to do svého kalendáře!

Pokud to si nenaplánujete, tak se to nestane. Svůj trénink tedy považuji za stejně důležitý jako je pracovní schůzka, schůzka s lékařem nebo rande. Vložila jsem to do kalendáře s časem, aby byl pevně pevně. Tímto způsobem si to nemůžu nechat ujít. Ať už si naplánujete trénink 1 den před týdnem - na tom nezáleží - vložte si ho do kalendáře a nezdržujte se později!

# 4. Nastavte si ráno několik budíků.

To je závažná věc. Když musím SKUTEČNĚ vstávat brzy ráno, spustí se minimálně 3 budíky, protože si nevěřím, že bych to dala hned na první.

První zvonění: „Hej, musíš vstát, ale buduna tebe milý a dám ti pár minut navíc.“

Druhý budík: „Řekl jsem pár. Ne 15 minut. Zvedni zadek z postele. “

Třetí budík: „Už je to 30 minut. Nemůžu uvěřit, že jsem ti tak věřil. VSTÁVAT. NYNÍ NEBO...! “

# 5. Zařaďtě hudbu.

Nemáte náladu? Pak se VLOŽTE DO nálady! Poslechněte si popovou hudbu nebo cokoli, co Vám ráno dodá tu správnou energii. Zapněte si své oblíbené skladby nebo svůj oblíbený podcast.

Probuzení mysli probudí tělo! Pak budete připraveni se pořádně zapotit!

# 6. Přijměte extra energii, kterou získáte! Podívej, vím, že se probouzím brzy. Ale je to na nic, dokud si neuvědomíte, JAK ÚŽASNĚ se pak CÍTÍM! S tréninkem skončíte, než ostatní lidé vstanou z postele! Se svým časem budete tak efektivní, budete žhnoucí energií a budete mnohem více poháněni "rozdrtit" den!

Doufám, že vám těchto 6 tipů pomůže změnit svůj životní styl tak, abyste byli zdravější a šťastnější. Vážně, nikdy jsem si nemyslela, že budu ready na ranní trénink. Ale podívejte - jsem živým důkazem, že SE MŮŽETE ZMĚNIT i vy.

Ve skutečnosti můžete dělat cokoli, pokud chcete. Nejtěžší je začít. Ale jakmile překonáte strach z toho, jak se bude cítit, bude tento strach nahrazen vzrušením pro nový typ života, který budete žít. Jeden, o kterém jste si dříve mysleli, že je nemožný.

Nyní si vyzkoušejte alespoň jeden z těchto tipů a buďte se mnou jako ranní člověk!

Zdroje:blogilates.com, Freepik

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: