Naplánujte si mini pánskou jízdu
Pozvěte partu jeho kamarádů, zásobte je pivem a pizzou a udělejte ze sebe chudáka. Tím, že mu umožníte trávit čas s kamarády, ukážete, že jste ve vztahu vyzráli a máte důvěru. Díky tobě se bude dobře bavit a pravděpodobně tě opravdu rád uvidí, až se jeho přátelé vyklidí.

Uvař mu jeho oblíbené jídlo
Říká se, že cesta k mužskému srdci vede přes žaludek. I když jste si jeho srdce již získali, je to stále velmi milé gesto. Připravit někomu jídlo je taková pečující věc. Zavolejte jeho mamince a získejte od ní recept na jeho oblíbenou omáčku na těstoviny nebo mu udělejte opravdu složitý pokrm z brambor, který miluje, ale jeho příprava je pro něj utrpením. Ta snaha ho opravdu dojme.

Sledujte společně televizní pořad
Podílet se na projektu nebo koníčku, který bez toho druhého nemůžete dělat, je příjemný způsob, jak se jako pár sblížit. Je také příjemné zavést si rituál, který můžete dělat společně. Vyhradit si nedělní večer na společné sledování seriálu Hra o trůny ukazuje, že si vzájemně vážíte svých rozvrhů natolik, že si na sebe uděláte čas. Nepodvádějte! Držte se navzájem v zodpovědnosti, takže pokud se jeden z vás nebude moci dívat, počkáte, až se budete dívat společně.

Dopřejte mu opravdu dobrou masáž nohou
Jak příjemné je nechat si masírovat chodidla a lýtka, když jste na pedikúře? Dopřejte svému muži tento zážitek. Muži jsou obvykle trochu hákliví na pedikúru na veřejnosti, ale vy mu můžete přinést relaxaci. Zásobte se masážním olejem, nahřejte ručníky a připravte se na to, že bude slintat blahem. Nikdy předtím jste masáž nohou neprováděli? Podívejte se na tuto stránku, kde najdete návod, jak na to: Nechte mu malé vzkazy
Pokud si bere oběd do práce, podstrčte mu lístek s milým komplimentem. Pokud se chystáte na víkend pryč, nechte mu na polštáři krátký dopis o tom, jak vám bude chybět. Skutečně věnovat čas tomu, abyste mu něco napsali, je mnohem osobnější než textová zpráva a ukáže mu, jak moc vám na něm záleží. Navíc ho to překvapí a připomene mu to, když nebudete moci být spolu.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

1 Komentářů

Xyz

Xyz

před 2 roky

"udělejte ze sebe chudáka"? To překládá google?

Reply

Napište komentář

Články z dalších našich webů: