Už se vám někdy stalo, že jste si říkali, že pár, který jste potkali, je spolu dokonalý, a najednou jste si řekli.se dozvěděli o svém skonu? Může to být důvod k obavám, i když si myslíte.jste v pevném vztahu, může se situace kdykoli změnit k horšímu. Každývztah má vzestupy a pády, ale je nejlepší vědět, jak přistupovat k "pádům".aby váš vztah zůstal neporušený. Když páry řeší problémy správně, je tovztah ještě více posílí. Zde je 10 věcí, které ničínejpevnější vztahy a co s tím můžete dělat:

Někdy vše začíná skvěle a oba jste na stejné vlně, pokud jde o intimnosti. Když jeden z partnerů cítí menší touhu po intimnostech, může to být pro vztah zatěžující. Může to vyvolat nelibost a jedna osoba se může cítit nežádoucí. Někdy jsou za náhlou změnou sexuální touhy skryté důvody a je nejlepší být otevřený a komunikovat, abyste problém vyřešili.

Někdy je při drobných hádkách jednodušší mlčet a nedělat z toho vědu. Problémem je, že všechny tyto emoce se nahromadí a vy můžete být plní zášti vůči svému partnerovi. Vždy je lepší diskutovat o problémech bez ohledu na to, jak jsou velké nebo malé, v klidu a s respektem.

Jste oba oddaní, takže můžete mít pocit, že nemusíte vynakládat tolik úsilí. Věci, které jste pro sebe dělali na začátku a díky nimž jste se do sebe zamilovali, budou také věcmi, které udrží váš vztah pevný. Jsou to právě malá gesta, "děkuji" a komplimenty, které někdy po čase chybí. Udržujte je v chodu!

Někdy je pár v blaženosti a chce být neustále spolu. Když se to však stane, někteří mají tendenci ztratit sami sebe nebo oslabit vztahy s ostatními přáteli. Zpočátku to nemusí být problém, ale když se některé páry dostanou z fáze líbánek, může tento problém způsobit rozpad i těch nejpevnějších vztahů. Nejlepší je zachovat si ve vztahu smysl pro sebe. Nejen pro sebe, ale i pro svého partnera a váš vztah.

Jste si natolik blízcí, že většinu času trávíte spolu na gauči v pyžamu. (Vzhledem k tomu, že pro mnohé stále platí karanténa, je to v současné době pochopitelné.) Vždycky existují způsoby, jak to zpestřit a udržet romantiku naživu! Pokud už nebudete pořádat žádné rande s večeří nebo taneční večery, někdo se pravděpodobně začne nudit. Pokud praktikujete společenský odstup, vymyslete pro toho druhého nějaké kreativní rande doma. I když jste každý na jiném místě, zkuste si alespoň jeden večer v týdnu vyhradit na to, abyste spolu podnikli něco výjimečného.

Dříve to nebyl problém, ale najednou se někdo cítí nadřazený a dává to najevo. Hrubé "učitelské" poznámky a zlehčování partnera nejsou zdravé. Nějakou dobu to může jeden člověk snášet, ale nakonec ho to pravděpodobně přestane bavit. Pokud vás něco trápí, je lepší pokusit se pochopit, odkud tento hněv pramení, než se na druhého člověka oboříte.

Stačí jediná lež, jediný polibek s cizím člověkem nebo jediné políbení.flirtující textovka s kolegou, aby se vztah obrátil vzhůru nohama. Upřímnost je vždytou nejlepší politikou. Pokud se cítíte nenaplněni, je lepší být upřímní a buď.vyřešit, nebo odejít.

Je naprosto normální mít spory a neshody.Jakmile si o něčem, co vás rozrušilo, promluvíte, je nejlepší to nechat být. Pokud jstezačnete znovu pociťovat hněv kvůli něčemu, co se stalo před dvěma měsíci, zkuste se na to vykašlat.vzpomeňte si, k jakému závěru jste oba dospěli. Došlo k omluvě? Byly věcizlepšily? Nezačínejte partnerovi hned dávat najevo, že se na něj zlobíte.kvůli problémům, které jste již "vyřešili".

Když si jeden člověk neustále stěžuje, může to způsobitzměnit náladu lidí kolem sebe. Pokud máte pocit, že jste bylise v poslední době chováte negativně, zkuste se podívat, jak se chová váš partner. Má jeho náladazměnila? Zdá se vám více frustrovaný nebo smutný? Řekněte jim, co je příčinou vašehonegativní myšlenky, omluvte se a pokuste se najít řešení. Společně.

Někdy se lidé mění. Pokud se změnily věci, kvůli kterým se kdysi zdála být vaše budoucnost možná, je možná čas na přehodnocení. Může to být cokoli od rozhodnutí změnit profesní dráhu až po to, že nechcete mít děti. Mělo by se to probrat a někdy je v takovém případě nejlepší odejít.

Odmítnutí odpovědnosti: Tento článek je částečně názorem autora.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: