Letní sezóna ještě nezačala, ale proč se na ni nepřipravit už teď. Ženy berou letní přípravu asi vážněji než muži. Na internetu hledají a čtou plno článku o hubnutí do plavek, když je v názvu rychle, tak je to ještě lepší. Teď samozřejmě žertuji, hubnutí je dlouhodobý proces, který nejde uspěchat, ale teď už k našemu tématu, tématu udržování.

1. Nic se nemá přehánět!

Je důležité si uvědomit, že by jste si sice léto měly užít, ale přejídat se rozhodně nemusíte. Všeho moc škodí a léto si můžete užít i bez zbytečného přehánění. Samozřejmě jezte to co milujete a setkávejte se u dobrého jídla s přáteli, ale přece jen si vybírejte takové potraviny, aby byly i výživově plnohodnotné. Není to náročné, prostě jen přemýšlejte.

2. Připravujte si zdravé jídlo a pijte

Léto je hodně spojováno s festivaly a oslavami. Možná si mnozí postesknou, protože stále je tu covid a vůbec není jisté, jak to bude s létem. Ale stejně, kdo si doma, když má možnost, dobré víno nedá. Základ pro pití je jasný, dostatek vody a dobré občerstvení. Jsem si jistá, že asi všichni víme, že alkohol nás dehydratuje, takže pití vody vás udrží správně dehydratované a vyhnete se kocovině. Krom toho je důležité nezapomenout i na zdravou stravu.

3. Buďte v pohybu

Pokud jste na sobě tvrdě makaly před letní sezónou a teď si chcete odpočinout, odpočiňte si. Neznamená to ale, že budete celý den ležet u bazénu v dvojdílných plavkách a opalovat se. Dobře, nemusíte cvičit každý den, ale nějakou aktivitu by jste měly mít. Třeba každý den choďte na procházky, plavat nebo běhat. Je to jen na vás, letních aktivit je nespočet.

Možná vás tyto tipy nepřekvapí a už jste o nich slyšely, ale opakování je matka moudrosti.

Zdroje: lovesweatfitness.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: