Kdo by nebyl nadšený, když se dozvěděl, že spolu Chrishell Stause a Jason Oppenheim ze seriálu Selling Sunset chodí? Pár rozkošně potvrdil svůj románek již v červenci, kdy realitní makléřka a hvězda reality show oficiálně oznámila, že mezi ní a majitelem makléřské firmy je to oficiální. Jejich vztah se odehrával na sociálních médiích po několik následujících měsíců, kdy Stause dokumentoval jejich romanci, od dobrovolnictví až po společnou zábavu. Ve skutečnosti tento týden Stause zveřejnil sérii fotografií a videí z natáčení 5. sezóny "Selling Sunset" s Oppenheimem.

People však nyní uvádí, že se pár po pěti měsících rozešel. Ačkoli Stause a Oppenheim zatím veřejně nekomentovali stav svého vztahu, People uvádí, že rozchod potvrdilo několik zdrojů.

Pro fanoušky, kteří sledovali milostný příběh páru, byl rozchod šokem, protože Oppenheim během minulého měsíce řekl Page Six: "Oh, miluju ji, jo." Co se týče Stauseové, ta o jejich románku již dříve řekla: "Myslím, že právě proto to tak dobře funguje a naše komunikace je velmi otevřená a upřímná. Neexistuje rozhovor, který bychom v tuto chvíli nevedli" (prostřednictvím Us Weekly).

Chrishell Stause a Jason Oppenheim se v minulosti veřejně rozešli.

Tento rozchod přichází poté, co Stause vydržel další veřejné rozštěpení, zejména když její manžel, "To je nás" herec Justin Hartley, údajně překvapil ji tím, že podání žádosti o rozvod po dvou letech manželství (přes zdraví žen). Během sezóny 3 "Prodej Sunset," hvězda řekl: "Zjistil jsem, protože mi napsal, že jsme byli podána. O pětačtyřicet minut později to věděl celý svět."

Sledovali jsme, jak Stauseová truchlí nad koncem svého manželství, a pak jsme se radovali, když začala chodit s profesionálem Keo Motsepem ze soutěže Dancing With the Stars. Tento vztah skončil, a to ne za dobrých podmínek, s nově svobodný hvězda obvinil Motsepe z "lhaní" v rozhořčeném příspěvku sociálních médií (přes The Sun). K rozhodnutí otevřeně promluvit o rozchodu dodala: "Někdy se přeceňuje, když se to vezme po dobrém."

Fanoušci seriálu Selling Sunset mezitím vědí, že Oppenheim chodil s kolegyní Mary Fitzgeraldovou a že se bývalí manželé dokonce dělí o péči o psy.

Nyní nám nezbývá než přemýšlet, proč to Stauseovi a Oppenheimovi nevyšlo. Doufejme, že ti dva spolu ještě mohou pracovat, protože "Prodej západu slunce" by bez jednoho z nich nebyl stejný!

Zdroje: thelist.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: