Zjistěte, jaké chyby možná děláte a které vám brání najít pravou lásku.

 1. Příliš snadné
  V každém vztahu, ať už heterosexuálním, homosexuálním nebo bisexuálním, mají obě strany mužskou a ženskou energii. Muž ve své mužské podobě chce mít pocit, že je tu pro něj místo, kde může přispívat a dělat věci. Pokud chcete, aby muž převzal ve vztahu hlavní roli, dělejte toho méně, aby musel přidat a dělat víc. Tímto způsobem bude mít hlavní slovo a vy nebudete muset nikdy zpochybňovat jeho záměry s vámi. Poznáte to podle jeho jednání vůči vám. Místo toho, abyste mu to usnadňovali tím, že budete dělat příliš mnoho, uvolněte se zpět do své ženskosti a dovolte si přijímat.
 2. Kroutit se do preclíku, abychom získali lásku
  Když mezi námi a někým přeskočí jiskra přitažlivosti, začneme se svým chováním hýbat ve snaze být tomu druhému příjemní. Přemýšlíme: "Jak se mám prezentovat?" nebo "Jak se mám chovat, aby mě ten člověk miloval?". Pokud se od začátku neprojevujete autenticky, je nemožné získat skutečnou lásku a přijetí, po kterých toužíte. Všichni chceme být milováni takoví, jací skutečně jsme, a ukázat se jako své autentické já je klíčem k úspěchu.
 1. Předstírání, že nemáme žádné potřeby
  Na začátku vztahu se setkáváme s tím, že mnoho žen chce vypadat nenáročně. To je obrovská medvědí služba sobě samé, protože váš partner neví, jak vás uspokojit. Tím, že vyslovíte své potřeby, se naučí, jak vás učinit šťastnou. Láska a přitažlivost nepřichází se schopností číst myšlenky. Vyslovením svých potřeb můžete zjistit, zda tato osoba přistoupí k plnění vašich požadavků. Tímto způsobem můžete rychle zjistit, kdo se k vám hodí a kdo ne.
 2. Vyhýbání se konfliktům
  Říká se nám rčení jako: "Vybírejte si bitvy." Vždycky si říkáme, že je třeba se s někým vypořádat. To utvrzuje představu, že jste s partnerem ve válce. Konflikt je bránou k hlubšímu spojení. Tím, že se vyhýbáme konfliktům, nectíme sami sebe tím, že říkáme, co cítíme. Naše duše touží po spojení, ale naše ego chce mít pravdu. Buďte ochotni vést nepříjemné rozhovory. Když budete mluvit svou pravdu, otevřete si s partnerem dveře ke skutečné intimitě.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: