Není mýtus, že existují určité věci, které žena dokáže udělat a které obejdou mužův racionální mozek a promluví přímo k jeho vnitřnímu jeskynnímu muži. Jako členové slušné a pokrokové společnosti jsme vychováváni (nebo bychom měli být vychováváni) k tomu, abychom se k sobě chovali neutrálně. Jsme však také savci a jako takoví jsme pevně uzpůsobeni k tomu, abychom si hledali partnery za účelem reprodukce. Někde na pomezí mezi společenským a zvířecím chováním se nachází většina lidí. Řekněme, že pro účely tohoto článku míříte spíše ke zvířeti.

Přehození vlasů
Je velký rozdíl mezi přehozením vlasů ve stylu "sakra, mám vlasy v polívce" a přehozením vlasů ve stylu "ahojky". Možná je to tím, jak se krk stává obnaženým a zranitelným. Možná je to tím, jak šustící vlasy vytvářejí spršku její vůně - ať už to funguje díky čemukoli, funguje to! A ne, nemusíte mít dlouhé vlasy, aby vám to prošlo.

Kousnutí do rtu
Onehdy jsem nadšeně jedl taco a kousl jsem se do rtu a vnitřní tváře - to není ten spaz pohyb, o kterém mluvím, ne. Když se dívka kousne do půlky spodního rtu, přitáhne tím na ty rty pozornost snad jediným společensky přijatelným způsobem. Teď, když je vidí, o nich přemýšlí. Ale také to naznačuje, že se žena (když to dělají muži, nefunguje to) snaží ovládnout nějaký pud. Tohle je technika číslo 3615, jak si ženy mohou přivlastnit jakoukoli konverzaci.

Nečekané
Nevím proč, ale když si muž myslí, že vás má prokouknutou, a vy ho překvapíte, získáte si jeho neomezenou pozornost. Jste prima a korektní? Ukažte se v den zápasu ve fotbalovém dresu. Jste nejchytřejší člověk v místnosti? Ukažte svou zranitelnou stránku. Jste tichá a zdrženlivá? Postavte se a neustupujte. Jakmile se tak stane, všechny elektrické obvody v jeho mozku začnou doutnat a najednou vás musí vidět jakoby poprvé znovu. Ta složitost je svůdná.

Nosit jeho košili
"Hej, vrať mi moji košili," neřekl ještě žádný muž. Když si obléknete jeho košili, zejména pokud je nadměrné velikosti, pak se zahalíte do jeho majetku a jeho vůně. Jeho racionální mysl opět neví, proč je to tak super, ale zvířecí muž si myslí, že dívka, která má na sobě jeho košili, je jeho, a co je ještě důležitější, chce být jeho.

Jednoduchý dotek
Věděl jsem, že moje žena bude mou ženou, když v přeplněném newyorském vlaku natáhla ruku a vzala mě za ni. Vzpomínám si na ženu sedící opodál, která to uviděla a usmála se. Usmála se, protože právě viděla, jak se muž nechal chytit ženou. Ten prostý dotek ruky, uchopení za paži nebo dokonce něco tak prostého, jako je odhrnutí něčeho z ramene, vytváří spojení, které jde waaaaay daleko za slova.

Takže to je pět věcí, ale nepochybuji o tom, že existuje celý arzenál věcí, které ženy mohou instinktivně udělat, aby vlastnily mužovu pozornost. Chcete se o ně podělit níže?"

Obsah vychází z poznatků z různých zdrojů a vyjadřuje názory pisatele.

Zdroje: womenworking.com, Unsplash

Podobné články

0 Komentářů

Napište komentář

Články z dalších našich webů: